Парк автомобілів на альтернативному паливі росте, темпи зростання невеликі, але стабільні. Попит на екологічні автомобілі буде незалежно від кризи і падіння ціни на нафту.

Сьогодні ми зіткнулися з проблемою зміни клімату – глобальне потепління, саме цей фактор є вирішальним в розумінні необхідності зниження ризиків залежності від енергоносіїв.

Парк альтернативних автомобілів зростає, темпи зростання невеликі, але стабільні. Попит на альтернативні (екологічні) автомобілі не знизився ні під впливом кризи, ні з тривалим зниженням цін на нафту.

Уряди різних країн мотивують своїх співгромадян до придбання екологічних автомобілів. У хід йдуть різні монетарні й не монетарні стимули впливу.

Монетарні – надання податкової розстрочки, бонусних знижок при покупці екологічних автомобілів, звільнення від сплати податку при придбанні або пільг при реєстрації.

Чи не монетарні – надання пільг у вигляді пільгових парковок, безкоштовного проїзду на платних дорогах, можливість скористатися проїздом по спец. зонам для спец.транспорта.

Компанії відмовляються від традиційних видів транспорту, замінюючи їх на екологічні, фінансово підтримують своїх співробітників при придбанні ними екологічних автомобілів.

Автовиробники з продавцями пропонують лізингові програми на альтернативний транспорт і дорогі заправні комплекси до нього, беруть на себе технічну підтримку таких комплексів і утилізацію батарей непридатних до експлуатації.

Щорічно Транспортний Клуб Німеччини після аналізу на авторинку називає найбільш екологічні та економічні моделі.

Такими визнані малолітражки компаній: Тойота (Toyota Aygo), Сітроен (Citroe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here